Vilnius

Elektronikos inžinierius /-ė

Mūsų klientas vysto kritinės infrastruktūros apsaugos, gynybos ir aerokosmoso projektus.

Ieškome plataus profilio elektronikos inžinieriaus darbui su R&D projektais.

Darbo pobūdis:

  • Elektronikos sistemų kūrimas ir integracija.
  • Veiklos apimančios robotiką, mechatroniką, avioniką, radijo ryšį, radarus ir pan. sritis.

Reikalingos darbui kompetencijos ir patirtys:

  • Ankstesnė patirtis ar/ir žinios susijusios su STM32 ir PX4 architektūra.
  • Programavimo žinios (tiek embedded, tiek x86 aplinkoje).
  • Pažįstamumas su Controller Area Network (CAN bus) ar UAVCAN.
  • Gebėjimas darbuojantis laboratorijos aplinkoje ir su jos įranga (oscilografai, signalų generatoriai, spektrų analizatoriai).
  • Bazinės radijo ryšio sistemų žinios.
  • Įgūdžiai darbuojatis su Autodesk Eagle, EDA KiCad, Solidworks Electrical, Altium ar pan.

Būtini reikalavimai pozicijai:

  • C/C++/C# žinios.
  • Elektronikos komponentų veikimo principų išmanymas, elektrinių schemų ir datasheet’ų supratimas.
  • Fizinių/technologijos mokslų išsilavinimas (gali būti ir paskutinių kursų studentas(-ė)).
  • Sklandi anglų kalba (raštu ir žodžiu).

Privalumai:

  • Ankstesnė patirtis kuriant soft arba hard sistemines dalis.
  • Ankstesnė pairtis aerokosmoso industrijoje.

Įmonė siūlo:

  • Lankstų darbo grafiką ir galimybę dalį laiko dirbti iš namų (ar derinti su mokslais).
  • Jaunus ir labai talentingus kolegas.
  • Bonusų sistemą už veiklos rezultatus.

Atlygis: nuo 3200 Eur gross.